TOSUMA u nás v MŠ

V piatok nás s krásnym počasím potešili aj dievčatá z tanečného súboru TOSUMA zo ZŠ Škultétyho.

Predviedli sa aj dievčatá z I. stupňa, ktoré odtancovali svoju choreografiu na pieseň od Mira Jaroša – TOBOGÁN a aj dievčatá z II. stupňa s NEW ERA choreografiou.

Mnohé z dievčat, ktoré pôsobia teraz v TOSUME sú našimi bývalými škôlkarkami, tak to bolo veľmi milé stretnutie aj pre nás pani učiteľky, spoločne sme si zatancovali deťom sa predstavenie veľmi páčilo a veríme, že u nás neboli poslednýkrát.
Baby z TOSUMA zobrali prípravy naozaj zodpovedne. Pripravili si aj malý workshop pre našich škôlkarov, chceli našim deťom odovzdať čo najviac, ba dokonca si pripravili pre každú jednu triedu aj DIPLOM PRE ŠIKOVNÝCH TANEČNÍKOV.

Naše detičky sa na dievčatá veľmi tešili a svedomito pripravovali a ako pohostenie si pripravili pre TOSUMU jahodové a čerešňové bublaniny, ktoré napiekli spolu s pani učiteľkami hneď ráno po príchode do mš.

 

ĎAKUJEME VÁM, boli ste PERFEKTNÉ!!