Rekonštrukcia bazéna

Mať k dispozícii v materskej škole bazén počas horúcich letných dní – to vôbec nie je zlé, však?

Presne táto myšlienka sa nám zrodila v hlave, keď sme sa odhodlali k rekonštrukcii bazéna, ktorý je v areáli našej mš, no naposledy sa používal pred viac ako 20 rokmi ! Čo je veľká škoda. Bol naozaj v zlom stave, chcelo to odvážne pani učiteľky a vôľa a podpora pani riditeľky. Ešte že v našej mš ani jedno nechýba.
Teda – jedného dňa spojili naše pani učiteľky Mirka a Kristínka svoje sily a plné odhodlania sa pustili do rekonštrukcie bazéna.
No najväčšiu prácu robil p. Róbert Ďureje, manžel našej milej pani učiteľky Kristínky 🙂 Ten našiel nie len vôľu a ochotu, ale aj čas popri svojej práci. V čase svojho osobného voľna, spolu s p. učiteľkou.

Posúďte sami. Ako vyzeral PRED a PO rekonštrukcii a už čoskoro pribudne album, v ktorom si môžete pozrieť tú radosť detí, ktoré sa mohli kúpať v materskej škole J. Kráľa 🙂 Veď práve pre nich bolo toto všetko robené 🙂