Detská OLYMPIÁDA v TOPOĽČANOCH
Dňa 22. apríla 2026 sa konala DERSKÁ OLYMPIÁDA v našom meste Topoľčany, na futbalovom štadióne.
Počasie nám prialo, preto si všetky deti mohli užiť deň naplno a zabojovať o medajlu a diplom pre seba aj pre svoju materskú školu.
Všetky p. riaditeľky z materských škôl, vybrané p. učiteľky jednotlivých materských škôl a spoločne sa im podaril pripraviť naozaj výnimočný deň pre detičky.
Deti zažili naozaj pravého ducha OLYMPIÁDY – nosenie olympijskej vlajky, biele holubice, horiaca pochodeň, hymna, olympijsky sľub.. jednoducho všetko tak, ako má byť!
Týmto dňom sprevádzal deti šikovný animátor, plný energie, ktorý sa staral so svojím tímom nie len o vynikajúcu atmosféru len na súťažnom štadióne, ale aj o atmosféru na tribúne, ktorá bola plná fanúšikov – kamarátov zo škôlok, ktorí prišli podporiť práve tú svoju matersku školu.
Deti čakalo mnoho zaujímavých súťažných aktivít, ktoré uvidíte na fotografiách v našom albume. Každé jedno zúčastnené dieťa získalo diplom a olympijskú medajlu + darčekovú tašku, ako poďakovanie, že nabrali odvahu a že sa zúčastnili tejto parádnej akcie.
Bol to krásny deň. Bol to aj náročný deň, ale naše deti si predsa vedia užiť všetko plnými dúškami, preto tento deň hodnotíme na 1*.
!
ĎAKUJEME za pozvanie na túto olympiádu, vďaka patrí VŠETKÝM, KTO PRILOŽIL RUKU K ORGANIZÁCII, akýmkoľvek spôsobom.
Lebo OLYMPIÁDA je o tíme, o spolupráci a že to teda BOLA VEĽKÁ AKCIA!